GEL ARA PAYLAŞ RİZE_PAZAR DOSTLUK ADRESİ
Sitemizin içeriklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız.Eğer üye değilseniz sadece bir dakikanızı ayırarak üye olunuz.

Üyeliğin Ayrıcalıkları:

1.Resimleri görebilirsiniz.
2.Linkleri görebilirsiniz.
3.Konulara cevap verebilirsiniz.
4.Konu açabilirsiniz.
Ve daha bir çok özellikten yararlanmak için üye olunuz.

Süpper Forum
Forum Yönetimi
Sitemizin içeriklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız.Eğer üye değilseniz sadece bir dakikanızı ayırarak üye olunuz.

Üyeliğin Ayrıcalıkları:

1.Resimleri görebilirsiniz.
2.Linkleri görebilirsiniz.
3.Konulara cevap verebilirsiniz.
4.Konu açabilirsiniz.
Ve daha bir çok özellikten yararlanmak için üye olunuz.

Süpper Forum
Forum Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BU SİTE SADECE FURKİ VE ÜNOYA AİTTİR RİZE_PAZAR

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» +18
.NET Framework 2.9 SP2 Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 2:16 pm tarafından KRaL97

» UNDERTAKER BÖLÜMÜ
.NET Framework 2.9 SP2 Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 10:54 am tarafından GameOver

» Sohbet etmek
.NET Framework 2.9 SP2 Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 2:45 pm tarafından KRaL97

» PİLAV(ÖZEL YEMEK VE TARİF)
.NET Framework 2.9 SP2 Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 3:34 pm tarafından ün@lljeff

» Sagopa Kejmer Maskeli Balo
.NET Framework 2.9 SP2 Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 10:48 am tarafından reaye

» İlhan Şeşen Gördüğüme Sevindim
.NET Framework 2.9 SP2 Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 10:46 am tarafından reaye

» Tripcolik Gözlerinin Yeşilini Özledim
.NET Framework 2.9 SP2 Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 10:45 am tarafından reaye

» Advanced System Care
.NET Framework 2.9 SP2 Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 6:06 pm tarafından KRaL97

» Shaiya Ekran Resimleri
.NET Framework 2.9 SP2 Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 9:37 pm tarafından reaye

» X-Fire
.NET Framework 2.9 SP2 Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 9:27 pm tarafından reaye

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

.NET Framework 2.9 SP2

YazarMesaj
KRaL97
Admin
Admin
KRaL97

Erkek Yengeç Mesaj Sayısı : 235
Doğum tarihi : 20/07/96

.NET Framework 2.9 SP2 Empty
MesajKonu: .NET Framework 2.9 SP2   .NET Framework 2.9 SP2 Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 6:42 pm

Boyut : 23.8 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Türkçe
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tanıtım:
Üreticinin Açıklaması:
.NET Framework 2.0 Service Pack 2,
.NET Framework 2.0’ın çıkmasından sonra bulunan ve müşterilerin bildirdiği sorunlarla ilgili birikimli ve kapsamlı güncelleştirmeler sağlar. Ayrıca, bu sürüm .NET Framework 3.5 Service Pack 1 için performans iyileştirmeleri ve özellik desteği ön koşullarını sağlar.

Lütfen Sistem Gereksinimleri bölümünde bu dağıtım paketi için desteklenen işletim sistemlerini inceleyin. Microsoft Vista ile ilgili güncelleştirmeler ve Microsoft Windows 2008 güncelleştirmeleri, tam .NET Framework 3.5 service pack 1 sürümüyle birlikte dağıtılmaktadır.

.NET Framework Sürüm 2.0 yeniden dağıtılabilir paketi, .NET Framework'ü kullanarak geliştirilen uygulamaları çalıştırmanız için gereksinim duyacağınız her şeyi içerir.

.NET Framework sürüm 2.0, gelişmiş ölçeklenebilirlik ve performans, ASP.NET mobil denetimleriyle (önceki adıyla Microsoft Mobil Internet Araç Kiti) taşınabilir aygıt geliştirme desteği, Internet Protokolü sürüm 6 desteği ve Açık Veritabanı Bağlanabilirliği (ODBC) ve Oracle veritabanları ile ana dilde iletişim için ADO.NET sınıfları sağlar. Ayrıca, ASP.NET uygulamalarının güvenliğini pekiştirmek ve ayrı tutmak için kod erişim güvenliğinin kullanılmasını da sağlar.

Sistem Gereksinimleri:

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows Server 2003; Windows XP
Windows Installer: Windows Installer 3.1 veya üstü (Önerilen)
Internet Explorer: Internet Explorer kullanıyorsanız, bu durumda Internet Explorer 6.0 veya üstü gerekir
Yazılım: .NET Framework 2.0 Service Pack 2’yi yüklemeden önce Windows Server 2000 SP4 üzerine [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] güvenlik güncelleştirmesini yükleyin.
İşlemci: 400 MHz Pentium işlemci veya dengi (En az); 1 GHz Pentium işlemci veya dengi (Önerilen)
Bellek: 96 MB (En az); 256 MB (Önerilen)
Sabit Disk: En fazla 500 MB kadar boş alan gerekebilir
CD veya DVD Sürücüsü: Gerekli değil
Ekran: 800 x 600, 256 renk (En az); 1024 x 768 yüksek renk (çözünürlüğü), 32-bit (Önerilen)
https://soguksu53.yetkin-forum.com

.NET Framework 2.9 SP2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» .NET Framework 3.5 SP1
» .NET Framework Dil Paketi (x86)2.0
» .NET Framework Dil Paketi (x86) 2.0